Muuseumihariduse infopäeval saab teaduskooliga tutvuda

Eesti Rahva Muuseumi muuseumihariduse infopäeval osalejad saavad kohapeal tutvuda Tartu Ülikooli teaduskooli õppimisvõimaluste ja võistlustega.

Tänavu ootavad 24. augustil Eesti Rahva Muuseumis toimuvale infopäevale haridustöötajaid 26 muuseumit üle Eesti.

Päev algab kunstikollektsionäär Enn Kunila ja kunstiajaloolase Eero Epneri kuraatorituuriga näitusel „Värvide ilu. Eesti kuldaja kunst Enn Kunila kollektsioonist“. Sellele järgnevad muuseumide haridusprogrammide tutvustused ja haridusmess.

Pärast infopäeva saavad osalejad tasuta külastada ERMi näituseid. Külaliste vahel loositakse päeva lõpus välja tasuta klassiekskursioonid osalevatesse muuseumidesse.

Tutvu päevakavaga ja registreeri end hiljemalt 19. augustiks ERMi kodulehel.

Lisateave: Kaari Siemer, Eesti Rahva Muuseumi hariduskeskuse juhataja, 736 3085, hariduskeskus@erm.ee