Autor:
Jarek Jõepera

Narva kolledž

Raekoja plats 2
20307 Narva linn,
Ida-Virumaa
EST
+372 740 1900
college@narva.ut.ee

Registrikood:   74001073 (Tartu Ülikool)
Infotelefon:   740 1900
Faks:   740 1999

Pank:    SEB Pank AS, Tornimäe 2, 15010 TALLINN
Arvelduskonto (IBAN):   EE861010220004996016

Käibemaksukohustuslase nr (VAT number):   EE100030417
Tehingupartneri kood (TP kood):   605201

Indrek Reimand
Indrek Reimand
direktor
PhD (optika ja spektroskoopia)
+372 740 1901
Raekoja plats 2–212
Foto on dekoratiivne
Piret Kärtner
õppedirektor
mag (koolikorraldus)
+372 740 1903
+372 5622 2051
Raekoja plats 2–211
Mare Kitsnik
Mare Kitsnik
eesti keele võõrkeelena kaasprofessor
PhD (lingvistika)
Raekoja plats 2–203
Deniss Ruder
Deniss Ruder
tarkvaraarenduse ja -projektide juhtimise õpetaja 0,2 k
MSc (tarkvaratehnika)
+372 740 1912
Raekoja plats 2–122
Anna Golubeva
Anna Golubeva
mitmekeelse hariduse keskuse juhataja
MA (inglise keel ja kirjandus)
+372 5343 5522
Raekoja plats 2–113
Kristjan Klauks
Kristjan Klauks
projektijuht
MA (õigusteadus)
+372 740 1905
+372 528 1414 (3414)
Raekoja plats 2-224
Jaanus Villiko
Jaanus Villiko
haldusjuht
+372 740 1904
+372 514 0473 (3442)
Raekoja plats 2–210
Kaja Karo
Kaja Karo
kommunikatsioonijuht
MA (religiooniantropoloogia)
+372 740 1923
+372 505 3468 (3468)
Raekoja plats 2–206
Silvi Seesmaa
Silvi Seesmaa
kirjutamiskeskuse koordinaator
+372 740 1920
+372 529 9178
Raekoja plats 2–130
Tartu Ülikooli Narva kolledži töötaja
Anželika Pratkunas
programmijuht
rakenduskõrgharidusõppekava "Infotehnoloogiliste süsteemide arendus" ja "Ettevõtlus ja digilahendused"
+372 740 1913
Raekoja plats 2 – 122
Andu Rämmer
Andu Rämmer
noorte uuringute kaasprofessor
PhD (sotsioloogia)
+372 740 1916
Raekoja plats 2-205
Chen-Wan Lin
Chen-Wan Lin
tarkvaraarenduse lektor
PhD
+372 740 1934
Raekoja plats 2-223
Jelena Rootamm-Valter
Jelena Rootamm-Valter
majandusteaduse lektor
knd (majandusteadus)
+372 740 1935
+372 5622 1542
Raekoja plats 2–223
Aet Kiisla
Aet Kiisla
avaliku halduse nooremlektor
MSc (avalik haldus)
+372 5660 8626
Raekoja plats 2-221
Harald Kitzmann
Harald Kitzmann
ettevõtluse nooremlektor
knd (majandusteadus)
+372 740 1937
Raekoja plats 2-223
Tartu Ülikooli Narva kolledži õppejõud
Birgit Villum
noorsootöö nooremlektor, bakalaureuseõppekava "Noorsootöö" programmijuht
MA (noorsootöö korraldus)
+372 5866 5870
Raekoja plats 2-205
Anne Kivimäe
Anne Kivimäe
noorsootöö õpetaja 0,25 k
MA (sotsioloogia)
+372 740 1910
Raekoja plats 2-205
Pavel Kodotšigov
Pavel Kodotšigov
IT-süsteemide administreerimise ja arendamise õpetaja 0,5 k
MSc (äriinfotehnoloogia)
+372 740 1915
Raekoja plats 2–120
Lehte Tuuling
Lehte Tuuling
eelkooli pedagoogika nooremlektor
+372 740 1928
Raekoja plats 2-203
Katrin Helendi
alushariduse nooremlektor
MA (koolieelse lasteasutuse õpetaja)
Raekoja plats 2 – 203
Anu Leuska
Anu Leuska
pedagoogika ja psühholoogia nooremlektor
MSc (psühholoogia)
Raekoja plats 2–203
Katrin Saluvee
alushariduse nooremlektor, programmijuht
MA (alushariduse pedagoog)
bakalaureuseõppekava "Koolieelse lasteasutuse õpetaja mitmekeelses õppekeskkonnas"
Margit Pelli
eelkooli pedagoogika metoodik-ekspert 0,15 k
MSc (haridustehnoloogia)
Mart Rannut
Mart Rannut
eesti keele lektor 0,5 k
PhD (üldkeeleteadus)
+372 740 1921
+372 558 2368
Raekoja plats 2-220
Enda Ttrubok
Enda Trubok
eesti keele nooremlektor
+372 740 1921
+372 5569 9341
Raekoja plats 2–220
Elvira Küün
Elvira Küün
eesti keele nooremlektor
MA
+372 740 1931
+372 516 5539
Raekoja plats 2–220
Szilárd Tibor Tóth
Szilárd Tibor Tóth
eesti keele nooremlektor
PhD (lingvistika)
+372 740 1919
Raekoja plats 2-220
Aime Jaagus
Aime Jaagus
eesti keele õpetaja 0,5 k
+372 740 1932
Raekoja plats 2-220
Merju Lomp
Merju Lomp-Alev
eesti keele õpetaja
MA (eesti keel)
+372 740 1926
Raekoja plats 2-220
Maarja Hein
Maarja Hein
eesti keele õpetaja
+372 740 1920
Raekoja plats 2-130
Mare Kitsnik
Mare Kitsnik
MAÕK "Keeleõpetaja mitmekeelses koolis" programmijuht
PhD (lingvistika)
Raekoja plats 2 – 203
Olga Burdakova
Olga Burdakova
vene keele kaasprofessor, MAÕK "Vene keele õpetamine võõrkeelena" programmijuht
PhD (vene keel)
+372 740 1946
Raekoja plats 2-320
Elena Deryabina
Elena Deryabina
vene keele ja kirjanduse lektor
knd (filosoofiateadus)
+372 740 1943
Raekoja plats 2–319
Jelena Nõmm
Jelena Nõmm
vene kultuuri lektor
PhD (vene kirjandus)
+372 740 1942
Raekoja plats 2–319
Liudmila Nikolaeva
Liudmila Nikolaeva
vene keele (võõrkeelena) nooremlektor 0,5 k
MA (klassiõpetaja mitmekeelses koolis)
Raekoja plats 2–319
Nina Raud
Nina Raud
inglise keele lektor
knd (filoloogia)
+372 740 1947
Raekoja plats 2–320
Olga Orehhova
Olga Orehhova
inglise keele nooremlektor
MA (inglise keele õpetaja)
+372 740 1944
Raekoja plats 2-319
Olena Stovpak
inglise keele õpetaja
MA (germaani keeled ja kirjandus)
Raekoja plats 2 – 319
Ilona Illipe
Ilona Illipe
õppekorralduse spetsialist
praktikakoordinaator
+372 740 1933
Raekoja plats 2-108
Natalia Kravtsenko
Natalia Kravtšenko
õppekorralduse spetsialist
päevaõpe
+372 740 1907
Raekoja plats 2–108
Maarja-Mai Lõokene
Maarja Mai Lõokene
õppekorralduse spetsialist
sessioonõpe
+372 740 1909
Raekoja plats 2–108, Narva
Urve Aja
Urve Aja
raamatukogu juhataja
knd (õpetamise ja kasvatamise teooria ja metoodika)
+372 740 1948
Raekoja plats 2, raamatukogu
Pavel Kodotšigov
Pavel Kodotšigov
infotehnoloogia juht 0,5 k
MSc (äriinfotehnoloogia)
+372 740 1915
Raekoja plats 2–120