10. oktoobril algab informaatika lahtine võistlus

Tartu Ülikooli teaduskool korraldab lahtise programmeerimisvõistluse, kuhu on lisaks koolinoortele oodatud ka kõik teised huvilised. Võistlus toimub veebis ja osaleda saab 10.–16. oktoobrini.

Informaatika lahtisel võistlusel peetakse üldise pingerea kõrval eraldi Eesti õpilaste arvestust. Parimatele õpilastele on ka auhinnad, mis antakse üle olümpiaadi lõppvooru ajal.

Lahtist võistlust viiakse läbi aadressilt eio.ee leitava testimisserveri vahendusel. Samal lehel toimub ka võistlusele registreerimine, mis jääb avatuks võistluse lõpuni.

Selleks, et võistlusnädalal ülesannete lahendamine ladusalt välja tuleks, on võistluse alguseni testimisserveris avatud harjutusülesannetega proovivoor, kuhu sisenemiseks on samuti vajalik registreerumisel loodud konto olemasolu.

Rohkem informatsiooni võistluse kohta leidub Tartu Ülikooli teaduskooli kodulehel.

Informaatika lahtise võistluse läbiviimist toetavad Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut, Haridus- ja Teadusministeerium, Bolt Technology OÜ ja Bondora AS.

Lisateave: Sandra Schumann, informaatikaolümpiaadi žürii esimees, sandra.schumann@ut.ee