Algas registreerumine keemia lahtisele võistlusele

Võistlus toimub 5. novembril kuues linnas:

Tartus (TÜ Chemicum, Ravila 14a, aud. 1020, algus kell 11),
Tallinnas (Tallinna Tehnikaülikooli korpus VI (Ehitajate tee 5), aud. U06A-201, kell 11),
Narvas (Narva Kesklinna Gümnaasium, Puškini 29, kell 10),
Kohtla-Järvel (Kohtla-Järvel toimub Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasiumis, Altserva 6, kell 10)
Kuressaares (Saaremaa Ühisgümnaasium, Hariduse 13, kell 10),
Pärnus (TÜ Pärnu Kolledž, Ringi 35, kell 10).

Võistlus on kahes vanuserühmas: nooremas rühmas võistlevad  9. ja 10. klassi õpilased, vanemas rühmas 11. ja 12. klassi õpilased. Osalema on oodatud ka nooremad huvilised.
Nelja tunni jooksul tuleb lahendada kuus ülesannet, mis oma raskusastmelt vastavad keemiaolümpiaadi piirkonna- ja lõppvooru ülesannetele. Lahtise võistluse tulemusi arvestatakse keemiaolümpiaadi lõppvooru ja talvisele õppesessioonile kutsumisel.
Võistluseks palume elektroonselt registreeruda hiljemalt 1. novembriks, vt. REGISTREERUMINE
Täpsem info: olympiaad@ut.ee, 7375580

Eelmiste aastate võistluse ülesanded on lehel: http://www.teaduskool.ut.ee/et/ainevoistlused/voistluse-arhiiv