Gümnasistid on sel neljapäeval oodatud rahatarkuse viktoriinile

Homme, 24. novembril kella 8–22 toimub taas Tartu Ülikooli teaduskooli veebipõhine „Rahatarkuse viktoriin“. Osalema on oodatud kõik 10.–12. klasside õpilased, kes soovivad oma teadmised proovile panna rahaliste otsustega seotud matemaatilisi ülesandeid lahendades.

Rahatarkuse-teemalise viktoriini eesmärgiks on süvendada gümnaasiumiõpilastes huvi investeerimise, säästmise ja eelarve koostamise vastu. Viktoriin toimub Tartu Ülikooli teaduskooli viktoriinide keskkonnas ja osaleda saab terve päeva vältel internetiühendusega arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti vahendusel. 45 minuti jooksul tuleb lahendada 15 ülesannet. Ülesanded on eesti keeles.

Ülesannete lahendamiseks pole vaja eelnevalt registreeruda, kuid viktoriini alustamisel tuleb õpilasel teha endale veebikeskkonda kasutaja, kus palume tal sisestada enda eesnime, perekonnanime, klassi, kooli ja e-posti aadressi.

Viktoriini esikolmikusse jõudnud õpilased saavad eduka tulemuse eest teaduskooli meeneid.

Lisateave: Kelli Hanschmidt, Tartu Ülikooli teaduskooli võistlus- ja õppekorralduse peaspetsialist, 529 8272, kelli.hanschmidt@ut.ee