Haridus- ja Teadusministeerium tunnustas rahvusvahelistel võistlustel edukalt osalenud noori ja nende juhendajaid

Möödunud kolmapäeval, 16. novembril  tunnustas haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas rahvusvahelistel võistlustel silmapaistvaid tulemusi saavutanud õpilasi ning nende juhendajaid Tallinna Muusika- ja Balletikoolis toimunud vastuvõtul „Tähelend“.

Ministri vastuvõtule olid kutsutud noored füüsikud, keemikud, muusikud, matemaatikud, sportlased ning paljude teiste valdkondadega tegelevad õpilased üle Eesti.

Täname Haridus- ja Teadusministeeriumi rahvusvahelistel olümpiaadidel osalenud Eesti õpilaste ja nende juhendajate tunnustamise ja piduliku vastuvõtu korraldamise eest.

Tänuüritusel toimunu kohta saab rohkem lugeda Haridus- ja Teadusministeeriumi pressiteatest.

Lisateave: Anni Eerik, Haridus- ja Teadusministeeriumi kommunikatsioonivaldkonna konsultant, press@hm.ee