Informaatika lahtisele võistlusele on oodatud huvilised igas vanuses

Avatud on registreerimine 2021. aasta informaatika lahtisele võistlusele, kus saavad osaleda igas vanuses huvilised. Võistlus toimub ühes vanuserühmas.

Ülesandeid sooritatakse kodust testimisserveri vahendusel ja need tehakse võistlejatele kättesaadavaks 11. oktoobril kell 00.00. Lahenduste vastuvõtt suletakse 17. oktoobril kell 24.00.

Osalejatel tuleb registreeruda aegsasti Eesti informaatikaolümpiaadi lehel. Registreerumise kaudu loodud testimisserveri konto puhul tuleks kontrollida oma kasutajatunnuse ja parooli kehtivust. Uue konto peavad looma kõik võistlejad – eelmistel aastatel registreeritud kontod käesoleval võistlusel ei kehti.

Selleks, et võistlusnädalal ülesannete lahendamine ladusalt välja tuleks, on testimisserveris tänasest laupäeva õhtuni avatud harjutusülesannetega proovivoor, kuhu sisenemiseks on samuti vajalik registreerumisel loodud konto olemasolu.

Rohkem informatsiooni võistluse korralduse ja programmide nõuete kohta leidub juhendis.

Informaatika lahtise võistluse läbiviimist toetavad Haridus- ja Teadusministeerium, Bondora AS, Nortal AS ning Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut.

Võistlust korraldab Tartu Ülikooli teaduskool.

Lisateave: Sandra Schumann, informaatikaolümpiaadi žürii esimees, sandra.schumann@ut.ee