Käib informaatikaviktoriini "Kobras" esimene voor

Viktoriini I voor toimub 7.–18. detembril Miksikese keskkonnas veebipõhise kontrolltööna. Juhised võistlusel oselamiseks leiab lehelt: http://kobras.ut.ee/

„Kobras” on üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriin, mille teemaderingi mahuvad küsimused arvutite riist- ja tarkvarast, turvalisusest, arvutieetikast, arvutus- ja sidetehnika ajaloost, arvutitega seotud matemaatikast, loogikast ning informatsiooni mõistmisest ja tõlgendamisest üldisemalt.

Arvestust peetakse kolmes vanuserühmas: benjaminid (6.–8. klass), juuniorid (9.–10. klass) ja seeniorid (11.–12. klass). I vooru tulemuste põhjal kutsutakse iga rühma parimad Tartusse viktoriini II vooru (ehk finaalvõistlusele) ja huvipäevale. Viktoriini II voor peetakse eesti keeles.

Ülesannete lahendamiseks on mõlemas voorus aega üks koolitund (45 minutit).

Lisainfo: Ahto Truu, EIO žürii liige, e-kiri: ahto.truu@ut.ee

Teate edastas: Marek Järvik, TÜ teaduskooli kommunikatsioonijuht, tel: 737 5889, e-kiri: marek.jarvik@ut.ee