Koduõppe-teemalisele veebiseminarile on oodatud kõik huvilised

Teisipäeval, 30. novembril kell 17–19 toimub MTÜ Eesti Talendikeskuse ja Tartu Ülikooli teaduskooli ühisseminar „Koduõpe omal valikul ja valikuta, koroona tõttu ja ilma selleta“. Seminar toimub veebipõhiselt Zoomi keskkonnas, registreerunutele saadetakse link 29. novembril.

Seminaril arutletakse, millised on kaugõppe eelised ja nõrkused olukorras, kus see ei ole õppija vaba valik. Samuti uuritakse, kuidas on koduõppega toime tulnud õpilased, kellel on andekusega seotud iseloomuomaduste tõttu koduõppega raske kohaneda.

Kaugõppe üle arutlevad ja jagavad soovitusi nii õppijad ise kui ka haridusvaldkonna eksperdid. Nende seas tutvustab Tartu Ülikooli teaduskooli direktor Ana Valdmann e-kursustel osalenud õpilaste seas läbi viidud kaugõppe-teemalise küsitluse tulemusi.

Seminar on kõigile avatud: kuulama ja kaasa rääkima on oodatud nii haridustöötajad, õpilased kui ka lapsevanemad. Osalemine on tasuta, kuid sümboolse osavõtutasuna on võimalik teha annetus MTÜ Eesti Talendikeskuse projekti „Talendipäev lasteaias“ toetamiseks.

Tutvu seminari sisuga ja registreeru MTÜ Eesti Talendikeskuse kodulehel.

Lisateave: Viire Sepp, MTÜ Eesti Talendikeskuse asutajaliige, 5189951, viire.sepp@ut.ee