Matemaatika panganduses õppepäev toimub taas

Teaduskool korraldab ka sel aastal koostöös Swedbankiga 10.–12. klassi õpilastele matemaatika panganduses õppepäeva 14. oktoobril Tallinna Tehnikakõrgkoolis ja 21. oktoobril Tartu Ülikooli peahoones.

Õppepäevad algavad kell 10.00 ja tänavu käsitletakse teemasid investeerimise, finantsanalüüsi, rahatarkuse, majanduse ja tehisintellekti valdkondadest.

Kohapeal räägivad oma kogemuste põhjal reaalteaduste olulisusest panganduses Swedbanki erinevate ametikohtade esindajad ja päeva teises pooles saavad kõik osalejad loengutes omandatud teadmised praktilistes töötubades proovile panna.

Osalemiseks tuleb registreeruda õppepäeva lehel, kus leidub ka rohkem informatsiooni käesoleva aasta programmi ja koroonaviiruse levikust tulenevate nõuete kohta.

Lisateave: Jaanus Sepp, Tartu Ülikooli teaduskooli arendus- ja koostöö peaspetsialist, 517 7091, jaanus.sepp@ut.ee