Oktoober algab keemia lahtise võistlusega

2. oktoobril kell 10.00 toimub Moodle’i keskkonnas lahtine keemiaülesannete lahendamise võistlus, kuhu on oodatud osalema kõik keemiahuvilised koolinoored.

Võistlus toimub kahes vanuserühmas: nooremas võistlevad kuni 10. klassi õpilased (k.a) ning vanemas 11. ja 12. klassid.

Nelja tunni jooksul tuleb lahendada erineva raskusastmega üheksa ülesannet, mis võivad olla nii keemiaolümpiaadi piirkonna- kui ka lõppvooru tasemega. Lahtise võistluse tulemusi arvestatakse keemiaolümpiaadi lõppvooru ja valikvõistlusele kutsumisel.

Osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 1. oktoobril kell 21.00.

Õpilased, kes tahaksid lahtisel võistlusel osaleda, kuid lahendavad samal päeval SAT testi, saavad teatada oma soovist meiliaadressile: keemiaolympiaad@gmail.com.

Peale võistluse toimumist teeme teaduskooli kodulehel nähtavaks käesoleva aasta ülesanded, lahendused ja tulemused.

Lisateave: Terje Kapp, Tartu Ülikooli teaduskooli olümpiaadikorralduse peaspetsialist, 5344 7978, terje.kapp@ut.ee