Ootame huvilisi novembri alguses toimuvale lingvistika õppesessioonile

Laupäeval, 6. novembril kell 15.00 virtuaalselt toimuvale lingvistika õppesessioonile on registreerimine nüüd avatud igale huvilisele. Osalema on oodatud nii õpilased kui ka õpetajad.

Pooleteise tunni jooksul tutvustatakse lingvistikaolümpiaadi, kuidas selle ülesannetele läheneda ja lahendusi kirja panna ning mida lingvistikaülesannete kaudu õpib maailma keelte, sealhulgas ka eesti keele kohta. Ettekannete lõpus on võimalus küsida küsimusi.

Lingvistika õppesessioon toimub veebikeskkonnas Zoom ning seda viivad läbi lingvistikaolümpiaadi žürii liikmed Miina Norvik, Linda Freienthal ja Axel Jagau. Osalemiseks on vajalik internetiühendusega arvuti ja kõlarid või kõrvaklapid.

Üritusele saab tasuta registreeruda õppesessiooni lehel hiljemalt 6. novembrini kell 14.00. Enne õppesessiooni on võimalik tutvuda ka lingvistikaolümpiaadi arhiiviga, kus on olemas kõik toimunud olümpiaadide juhendid ja tulemused.

Lisateave: Terje Kapp, Tartu Ülikooli teaduskooli olümpiaadikorralduse peaspetsialist, 5344 7978, terje.kapp@ut.ee