Osale kursusel "Bioloogia erialakatse harjutusülesanded"

Tartu Ülikool kutsub huvilisi osalema bioloogia erialakatse ettevalmistaval e-kursusel, et valmistuda meditsiiniteaduste valdkonna sisseastumiseks. Registreeruda saab alates 2. maist, kursus avatakse 6. mail ja jääb avatuks 1. juulini 2019.

Kursusel on võimalik harjutada bioloogia erialakatsele sarnaseid ülesandeid, mis toetavad põhikooli ja gümnaasiumi bioloogia-alaste teadmiste rakendamist uues kontekstis. Osalejad lahendavad rakuteooria, paljunemise ja arengu, aine- ja energiavahetuse, geneetika ja muid ülesandeid. Kursusele oodatakse abituriente ja ka varem gümnaasiumi lõpetanud noori, kes soovivad sisse astuda meditsiiniteaduste ning arvutitehnika; bioloogia ja elustiku kaitse; geenitehnoloogia; geograafia; geoloogia ja keskkonnatehnoloogia erialadele.

Õppetöö toimub veebikeskkonnas, maht on 26 akadeemilist tundi (1 EAP). Kursus on tasuline (25 €, mis katab e-kursuse haldamise ja tunnistuse väljastamise kulud). Osalejate piirarvu ei ole. Kõik arvestuse sooritanud õppurid saavad tunnistuse. Tutvu ka Tartu Ülikooli vastuvõtutingimustega.

Lisainfo:
Anne Laius
Bioloogiahariduse dotsent
Tartu Ülikooli loodusteadusliku hariduse keskus
Tel 737 5084
anne.laius@ut.ee

Teate edastas: Marek Järvik, TÜ teaduskooli kommunikatsioonispetsialist, 737 5584, marek.jarvik@ut.ee