Autor:
Anthony DELANOIX, Unsplash

Prantsuse keele olümpiaad lükkub edasi

22. jaanuaril toimuma pidanud prantsuse keele olümpiaadi piirkonnavoor on väljakuulutatud õpetajate streigi tõttu edasi lükatud. Moodle'is korraldatava võistluse uus toimumisaeg on 22. veebruar kell 10–11.

Muudatusega seoses pikeneb olümpiaadile registreerimise tähtaeg 18. veebruarini. Seni registreerunud õpilased end uuesti kirja panema ei pea. Samamoodi lükkub edasi vabariikliku vooru toimumisaeg – uus kuupäev on 18. märts. Kõik muudetud kuupäevad jäävad kehtima ka juhul, kui streik ära jäetakse.

Vabariikliku vooru autasustamine toimub võistluspäeva asemel Frankofoonia päeva tähistamise raames 23. märtsil Tallinnas Ehte Humanitaargümnaasiumis. Prantsuse keele õpetajate selts toetab teistest linnadest saabujate sõidukulusid läbi mikroprojektide fondi. Soovist tuleb eelnevalt teatada aadressile prantsuseopetajad@gmail.com, samuti saab samalt aadressilt küsida lisateavet.

Vabariikliku vooru tulemused lisatakse Tartu Ülikooli teaduskooli lehele.

Registreeru olümpiaadile

Eesti esindajad Euroopa tüdrukute informaatikaolümpiaadil

Euroopa tüdrukute matemaatikaolümpiaadil lahendati keerulisi ülesandeid ja tutvuti Gruusia kultuuriga

Lingvistikaolümpiaad 2024 lõppvoor