Saku Gümnaasiumi karjääripäeval said õpilased teaduskooliga tutvuda

Tartu Ülikooli teaduskool osales esmaspäeval, 7. veebruaril Saku Gümnaasiumi karjääripäeval.

Poolteise tunni jooksul tutvustasime gümnasistidele oma tegemisi, õpilastel avanes võimalus panna proovile oma matemaatilisi teadmisi ja kasutada loogikat. Ülesannete lahendajatele panime välja ka auhinnad.

Kuue sambaga ajaloolises õppehoones võttis meid vastu rõõmsameelne ja nooruslik kollektiiv. Lisaks teaduskoolile olid külla kutsutud erinevad ülikoolid, rakenduskõrgkoolid, ametikoolid ja organisatsioonid.

Enamik õpilastest jõudis järeldusele, et nad on endalegi ootamatult puutunud kokku Tartu Ülikooli teaduskooli tegemistega, kas siis osaledes olümpiaadidel, ainevõistlustel (näiteks Känguru), teaduskooli kursustel, erinevates õpikodades või kuulates Tartu Ülikooli lektorite loenguid.

Teaduskool pakub teadmishimulistele noortele aga oluliselt rohkem üritusi ja tegutsemisvõimalusi, millega saab igaüks tutvuda meie kodulehel.

Täname Saku Gümnaasiumi meid oma karjääripäevale kutsumast!

Lisateave: Merle Rahkema, õpilastegevuse peaspetsialist, 737 5889, merle.rahkema@ut.ee