Sel aastal toimub taas Balti keemiavõistlus

Pärast kolmeaastast pausi toimub taas Balti keemiavõistlus ehk Baltic Chemistry Competition (BChC), mis kujutab endast kõigile põhikooli ja gümnaasiuminoortele osalemiseks avatud keemiavõistlust. Varasematel aastatel jagunes võistlus 5ks osaks: orgaaniline, füüsikaline, anorgaaniline, analüütiline ja üldine keemia. Tänavu korraldavad seda Läti noored tudengid ning kindlasti on kogu ettevõtmisel uus nägu.
Soovitame kõigil huvilistel kätt proovida, sest sel aastal on ülesanded võetud varasematelt rahvusvahelistelt keemiaolümpiaadidelt, mis on suurepärane võimalus teha tutvust natuke teistsuguse ülesehitusega ülesannetega. BChC on jagatud kahte vooru, millest esimene algas 15. oktoobril ja kestab 30. novembrini.
Julget osalemist soovides,
Lona-Liisa Pruks