Tänuüritusel tunnustatakse rahvusvahelistel võistlustel osalenud Eesti õpilasi

Neljapäeval, 14. aprillil kell 13.00 toimub Tartu Ülikooli ajaloomuuseumi valges saalis silmapaistvate õpilaste tänuüritus.

Tartu Ülikooli teaduskooli direktor Ana Valdmann tunnustab tänuüritusel möödunud aastal rahvusvahelistel olümpiaadidel ja võistlustel osalenud õpilasi, nende õpetajaid ja juhendajaid. Vastuvõtule on palutud 78 noort, kelle seas on nii põhikoolide ja gümnaasiumide õpilasi kui ka ülikoolide tudengeid.

Osalejaid tervitavad Tartu Ülikooli õppeprorektor Aune Valk ning Haridus- ja Teadusministeeriumi kantsler Kristi Vinter-Nemvalts. Meelelahutust pakuvad Heino Elleri Muusikakooli õpilaste muusikaline etteaste ja Tartu Ülikooli teaduskooli vilistlase Andrei Korobeiniku poolt läbi viidav mälumäng.

Lisateave: Jonas Erik Laane, Tartu Ülikooli teaduskooli kommunikatsiooni ja turunduse spetsialist, 5340 0789, jonas.erik.laane@ut.ee