Tänuüritusel tunnustatakse rahvusvahelistel võistlustel silmapaistnud õpilasi

Esmaspäeval, 31. mail kell 13.00 toimub Tartus Toomemäel silmapaistvate õpilaste tänuüritus.

Tartu Ülikooli teaduskooli direktor Ana Valdmann tunnustab tänuüritusel möödunud aastal rahvusvahelistel olümpiaadidel ja võistlustel osalenud õpilasi, nende õpetajaid ja juhendajaid. Vastuvõtule on palutud 45 noort, kelle seas on nii põhikoolide ja gümnaasiumide õpilasi kui ka ülikoolide tudengeid.

Osalejaid tervitavad Tartu Ülikooli õppeprorektor Aune Valk ning Haridus- ja Teadusministeeriumi noorte- ja andepoliitika osakonna juhataja Riin Tamm. Meelelahutust pakub Improteater.

Tänuüritus toimub vana anatoomikumi (Uppsala 10) esisel platsil ja ringauditooriumis.

Lisateave: Liis Vahe, Tartu Ülikooli teaduskooli kommunikatsiooni ja turunduse peaspetsialist, 5340 0789, liis.vahe@ut.ee