Tartu Ülikooli teaduskool kutsub Tarkusefestivalile nuputama

Teaduskooli töötajad tutvustavad Tartu Tarkusefestivalil oma tegevusi ja pakuvad lahendamiseks põnevaid ülesandeid. Meelelahutuslik päev leiab aset 1. septembril Tartu Ülikooli raamatukogu parklas kell 15–20.

Kohapeal on koolinoortel võimalik enda teadmised proovile panna teaduskooli viktoriinides leiduvatele bioloogia, füüsika, astronoomia või keeleteaduste valdkonna küsimustele vastates. Nooremad õpilased saavad soovi korral nuputada jõukohasemate matemaatikaülesannete kallal.

Lisaks teaduskoolile on interaktiivsete töötubadega väljas erinevad Tartu huvikoolid ja ühingud. Õhtu lõppeb Alika Milova kontserdi ja Tuleteater Zerkala etendusega. Sündmuse ajakavaga saab tutvuda Tartu Noorsootöö Keskuse kodulehel.

Teaduskooli pere soovib kõigile edukat ja elamusi täis uut kooliaastat!

Lisateave: Helen Toomsalu, Tartu Noorsootöö Keskuse projektijuht, 5399 8333, Helen.Toomsalu@raad.tartu.ee