Tartu Ülikooli teaduskooli suvekool „Keskkonnasõbra uurimislabor“

4.–6. augustini toimub TÜ Chemicumis ja selle ümbruses Tartu Ülikooli teaduskooli suvekool „Keskkonnasõbra uurimislabor“.

Suvekool on mõeldud 13–15aastastele õpilastele, keda huvitavad keskkonnateemad ja kes tahavad eksperimenteerida tõelises laboris. Suvekoolis õpitakse valmistama lahuseid, uurima pesuvahendite omadusi ja toidu koostist. Analüüsime ühiselt katsetamisel saadud tulemusi ja teeme järeldusi. Pärastlõunal toimuvad õues (kui ilm lubab) keskkonnamõõtmised, kus saame teada palju huvitavat loodusnähtuste kohta.

Osalustasu 30 eurot sisaldab puu- ja juurvilja ampse, lõunasööki ning juhendamist. Suvekool ööbimist ei korralda.

Registreerumine on avatud 19. juulini või kuni kohtade täitumiseni. Suvekooli koha tagab makstud arve.

Info ja registreerumine: https://www.teaduskool.ut.ee/et/keskkonnasobra-uurimislabor

Lisateave: Karin Hellat, TÜ teaduskooli Uurimislabori koordinaator, 509 0991, karin.hellat@ut.ee

Suvekooli toetab Eesti Teadushuvihariduse Liit.