Tartu Ülikooli teaduskooli Uurimislabor kutsub koole laborisse katsetama!

29. septembrist 12. oktoobrini on koolidel võimalik oma õpilastega osaleda Tartu Ülikooli Chemicumis järgmistes Henkeli poolt toetatud uurimislabori eksperimendiprogrammides: Kartulilabor, Varandus akvaariumis ja Keskkonnalabor.

Kõik programmid algavad hommikul kell 9:00 ja kestavad planeeritult 3 tundi ja 30 minutit. Kartulilaborid toimuvad 29. ja 30. septembril, Varandus akvaariumis 5.–7. oktoobrini ja Keskkonnalaborid 11. ja 12. oktoobril.

Õpilasrühmaga osalemiseks on esmalt vaja teaduskooli kodulehel ära täita registreerimisvorm. Eraldi on võimalik ära märkida enda rühma jaoks sobiv algusaeg juhul, kui 9:00 ei sobi. Osalemistasu õpilasrühmale on 200 eurot. Tegutseda tasub kiirelt – registreeruda saab vaid 7 kooli.

Uurimislaboris saavad kooliõpilased teha põnevaid katseid, et leida lahendusi loodusteaduslikele probleemidele. Nii arenevad lisaks teadmistele ja laboritöö kogemustele ka koostöö- ja IT-oskused. Programmide kvaliteedi tagavad Chemicumi kaasaegsed töötingimused ning asjatundlik ja entusiastlik tiim.

Lisateave: Jaanus Sepp, Tartu Ülikooli teaduskooli arendus- ja koostöö peaspetsialist, 517 7091, jaanus.sepp@ut.ee.