Teaduskool teeb oma kursuste õpilastele vastuvõtu AHHAA's

„Vastuvõtu eesmärgiks on tunnustada õpilaste pingutusi ning anda neile võimalus tutvuda kaasõppurite, teaduskooli töötajate ja mõistagi AHHAA väljapanekutega,“ ütleb päeva korraldaja TÜ teaduskooli haridustehnoloog Kelli Hanschmidt.

Tartu ülikooli poolt astuvad õpilastele üles filosoofia instituudi esindajad, kes räägivad, kuidas filosoofiaõpingud aitavad edule kaasa. Teaduskool sukeldub õpilastega teadusesse, ehk aitab õppida orienteeruma selles, mida teaduskool õpilastele pakub. Lisaks toimuvad teada-tuntud põnevad AHHAA töötoad ja teadusteatrid ning õpilastel on võimalik külastada planetaariumit.

„Loodan väga, et sellest tuleb õpilastele üks põnev ja meeldejääv päev ja ühtlasi tuletame meelde, et alanud on registreerimine järgmise õppeaasta kursustele ja õpikodadesse, (http://www.teaduskool.ut.ee),“ ütleb teaduskooli direktor Mihkel Kree.

2016/17. õppeaastal õppis Teaduskooli kursustel ja õpikodades ligemale 3000 üldhariduskooli õpilast üle Eesti. Õpilaste vastuvõtt AHHAAs on esmakordne üritus ning toimub Tartu ülikooli teaduskooli ja AHHAA koostöös.

Lisainfo: Kelli Hanschmidt TÜ teaduskooli haridustehnoloog, kelli.hanschmidt@ut.ee

Teate edastas: Marek Järvik, TÜ teaduskooli kommunikatsioonispetsialist, 737 5889, marek.jarvik@ut.ee