Teaduskoolis alustavad tegevust uued huviringid

Märtsikuu viimasel nädalal ja aprilli alguses alustavad Tartu Ülikooli teaduskoolis tegevust kuus uut loodusele ja ühiskonnale keskenduvat huviringi.

7.–9. klasside õpilastele leidub valikus huviringe loodus- ja humanitaarvaldkonna tundides õpitu täiendamiseks. Mõne huviringi raames tutvustatakse ka valdkondi, mida põhikooli õppekavas ei leidu. Huviringe juhendavad Tartu Ülikooli tudengid.

„Inimene looduses ja loodus inimeses“ huviringi on oodatud ka kõik gümnaasiumiõpilased, kes soovivad ühiskonnas päevakohaseid teemasid teiste osalejatega arutleda ja oma seisukoha argumenteerimist harjutada.

Huviring „Mis on õigus?“ on samuti suunatud peamiselt 9.–12. klasside õpilastele, kes on huvitatud õigusteaduskonnas õppimisest, avalikust sektorist või käesoleval teemal oma silmaringi avardamisest.

Kokkusaamised hakkavad toimuma igal nädalal, sõltuvalt huviringist Tartu Ülikooli teaduskooli ruumides (Uppsala 10) või Tartu Ülikooli Chemicumis (Ravila 14a).

Huviringides osalemine on tasuta.

Täpsem info ja registreerumine on Tartu Ülikooli teaduskooli huviringide lehel.

Lisateave: Kelli Hanschmidt, Tartu Ülikooli teaduskooli võistlus- ja õppekorralduse peaspetsialist, 529 8272, kelli.hanschmidt@ut.ee