Tule „Cyber Battle of Estonia“ finaalvõistluse pealtvaatajaks

Teaduskool on alustanud koostööd ettevõttega CTF Tech, kes korraldab 30. oktoobril algusega kell 10.00 „Cyber Battle of Estonia“ finaalvõistlust.

Kübervõistlusel on vastamisi 15 –21aastastest noortest koosnevad 15 parimat viieliikmelist võistkonda üle Eesti. Üritust juhib Karl-Erik Taukar.

Üritusele on kutsutud igas vanuses pealtvaatajad, kellel on võimalik üritust kohapeal tasuta jälgida ja kogu võistluspäeva kestel ka ise ekspertide juhtimisel teaduskooli poolt toetatud küberpõgenemistoas lahendada ülesandeid, mis on jõukohased lastele ja noortele alates 10. eluaastast.

Oma klassile tuleb sobiv aeg broneerida kalendris: küberpõgenemistoa algusajad on igal pooltunnil algusega kell 11.00 ja viimane neist algab kell 16.00.

Rohkem informatsiooni toimuva kohta on võimalik leida ürituse Facebooki lehelt.

Lisateave: Ingrid Ermann, Cyber Battle of Estonia 2021 projektijuht, cboe@ctftech.com