Ukraina koolinoored saavad Tartus laboris katsetada

Tartu Ülikooli teaduskool pakub 7.–12. klassides õppivatele Ukraina noortele võimalust viia läbi põnevaid eksperimente Uurimislabori programmis „Varandus akvaariumis“.

Tasuta venekeelsed eriprogrammid toimuvad 18. ja 19. mail Tartu Ülikooli Chemicumis. Mõlemad programmid algavad hommikul kell 10 ja kestavad planeeritult 3 tundi ja 30 minutit. Osalemiseks tuleb õpilasel eelnevalt registreeruda teaduskooli kodulehel.

Uurimislaboris saavad kooliõpilased teha põnevaid katseid, et leida lahendusi loodusteaduslikele probleemidele. Nii arenevad lisaks teadmistele ja laboritöö kogemustele ka koostöö- ja IT-oskused. „Varandus akvaariumis“ laboriprogrammi kohta saab rohkem lugeda Uurimislabori kodulehel.

Programmi toetajateks on käesoleval aastal Henkel ja Graanul Invest.

Lisateave: Jaanus Sepp, Tartu Ülikooli teaduskooli arendus- ja koostöö peaspetsialist, 517 7091, jaanus.sepp@ut.ee