Autor:
Andres Tennus

Usundiõpetuse olümpiaadi žürii esimees pälvis Tartu Ülikooli aasta õppejõu tiitli

Tartu Ülikooli aasta õppejõud humanitaarteaduste ja kunstide valdkonnas on usuteaduskonna religioonipedagoogika kaasprofessor Olga Schihalejev. Õppejõutööle lisaks korraldab ta žürii esimehena igal aastal ka Eesti usundiõpetuse olümpiaadi.

Üliõpilaste sõnul on Olga Schihalejev õpetamise hea tava kehastus. Tema seminarid ja loengud on alati põhjalikult ette valmistatud ning metoodiliselt mitmekesised, seepärast on õppimine Olga Schihalejevi ainetes alati mõtestatud.

Loe lähemalt Tartu Ülikooli uudisest.

Rahvusvaheline rakendusfüüsika olümpiaad 2024, August Jakobson, Saskia Põldmaa, Violeta Jürgens, Mihkel Rannut, Ralf Robert Paabo, Mattias Jõgi, Eero Uustalu

Uus võistlusformaat rahvusvahelisel rakendusfüüsika olümpiaadil tõi Eesti esindajatele suurepärased tulemused

Rahvusvaheline filosoofiaolümpiaad Helsinkis

32. rahvusvahelisel filosoofiaolümpiaadil arutleti demokraatia teemadel