Vabariiklik inglise keele kõnevõistlus toimub 19. märtsil

Tallinna Reaalkool ja Tallinna Ülikool korraldavad koostöös Haridus- ja teaduministeeriumi ja ESU-ga (English-Speaking Union) gümnaasiumiõpilastele vabariikliku inglise keele kõnevõistluse. Sündmus toimub 19. märtsil Tallinna Reaalkoolis.

Osalejatel on võimalik valida endale etteantud teemadest sobivaim, millest valmistada 5-minutline kõne. Kõneteemad on ühiskondlikult olulised ja aktiivset arutelu leidnud. Võistlus arendab osalejate inglise keele oskust, tõstab enesekindlust ja parandab avaliku esinemise oskust.

Kõnevõistlusele registreerimine kestab 14. veebruarini. Teemade ja korraldusliku informatsiooniga saab tutvuda Eesti Inglise Keele Õpetajate Seltsi kodulehel.

Võitja esindab Eestit Rahvusvahelisel Avaliku Kõnelemise võistlusel 13.–17. mail Londonis.

Registreeru võistlusele

Usundiolümpiaadi lõppvooru kuldmedalite omanikud

Usundiõpetuse olümpiaadi lõppvoorus arutlesid võistlejad maailmavaadete ja religioonide üle muutuvas maailmas

Vene keel võõrkeelena olümpiaad