Autor:
Markus Spiske, Unsplash

Hetkel toimumas: informaatika lahtine võistlus

Alanud on registreerimine 9.–15. oktoobrini veebis toimuvale informaatika lahtisele võistlusele.  Osalema on oodatud kõik huvilised. Võistlusel peetakse üldise pingerea kõrval eraldi Eesti õpilaste arvestust.

Lahtine võistlus toimub aadressilt eio.ee leitava testimisserveri vahendusel. Osalemiseks tuleb end registreerida samal lehel ja seda saab teha võistluse lõpuni. Eelmistel aastatel registreeritud kontod ei kehti.

• Võistluse ülesannete tekstid tehakse kättesaadavaks 9. oktoobril kell 00:00.
  • Lahenduste vastuvõtt suletakse 15. oktoobril kell 24:00.
  • Ülesannete tekstid antakse kõigile võistlejatele üldjuhul eesti keeles.

Korraldajad soovitavad osalejatel registreeruda aegsasti, kontrollida kohe oma kasutajatunnuse ja parooli kehtivust ning tutvuda serveris olevate juhendmaterjalidega.

Informaatika lahtise võistluse läbiviimist toetavad Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut, Haridus- ja Teadusministeerium ja Bondora AS.

Võistluse lõpuni on jäänud
Courses news cover

Teaduskooli kursused on koolide seas väga menukad

Põhikooli bioloogiaolümpiaad medalitega

Tartu Ülikooli teaduskool korraldas 2023/24 õppeaastal 17 olümpiaadi

E-viktoriini „Olen rahatark!“ ülesanded on nüüd lahendamiseks avatud

E-viktoriin „Olen rahatark!“ toimub juba täna, 22. mail.