Autor:
Eesti Teadusagentuur

Kuula järele: „Teadus teab“ saates räägiti õpilaste teadustööde konkursist

Tartu Ülikooli teaduskooli direktor Ana Valdmann ja Hugo Treffneri Gümnaasiumi uurimistööde koordineerija ning bioloogia õpetaja vestlesid Raadio Kuku saates „Teadus teab“ õpilaste teadustööde riiklikust konkursist.

Kuula saadet järele Raadio Kuku kodulehelt.

Tartu Ülikooli teaduskool annab konkursil välja 200 euro väärtuse eriauhinna ühele olümpiaadide või andekusega seotud uurimistööle ning rahalised preemiad parimatele inimeseõpetuse valdkonna töödele teemal „Inimene ja seksuaalsus“. Loe lähemalt Eesti Teadusagentuuri kodulehelt.

Rahvusvaheline matemaatikavõistlus Náboj noorema rühma I koht Tallinna Reaalkoolist

Rahvusvaheline matemaatikavõistlus Náboj tõi Eesti võistkonnale suurepärase tulemuse

Eesti esindajad Euroopa tüdrukute informaatikaolümpiaadil

Euroopa tüdrukute matemaatikaolümpiaadil lahendati keerulisi ülesandeid ja tutvuti Gruusia kultuuriga