Autor:
/Unsplash

Teaduskoolis algab taas huviring „Keemia meie ümber“

Tartu Ülikooli teaduskooli seminariruumis (Uppsala 10) alustab 14. veebruaril taas tasuta huviring „Keemia meie ümber“. Huviringiga on oodatud liituma kõik 8.–9. klasside huvilised, kel esimesed keemia- ja füüsikatunnid koolis läbitud.

Teadusteatrit huviringis ei tehta: paukude ja leekide asemel leitakse hoopis põnevaid viise, kuidas keemia meid igapäevaelus aitab. Üheskoos avastatakse, kuidas saab meid ümbritsevatest keemilistest reaktsioonidest koduste vahendite abil katseid välja võluda. Huviringi juhendab Tartu Ülikooli meditsiini valdkonna 2. aasta üliõpilane Erich Richard Rosental.

Kokkusaamised hakkavad toimuma igal teisipäeval kell 17.00–18.30, kokku kaheksal järjestikusel nädalal. Huviringi rühma võetakse kuni 14 õpilast. Osalemiseks on vajalik õpilase eelnev registreerumine Tartu Ülikooli õppeinfosüsteemis.

Registreeri end siin

Courses news cover

Teaduskooli kursused on koolide seas väga menukad

Põhikooli bioloogiaolümpiaad medalitega

Tartu Ülikooli teaduskool korraldas 2023/24 õppeaastal 17 olümpiaadi

E-viktoriini „Olen rahatark!“ ülesanded on nüüd lahendamiseks avatud

E-viktoriin „Olen rahatark!“ toimub juba täna, 22. mail.