Autor:
Andero Kalju

Tulemas on kogemuskoolitus: Kiirendamine andekat õppijat toetava meetodina

29. veebruaril kell 11–15 toimub Tartu Ülikooli peahoones kogemusoolitus „Kiirendamine andeka õppija arengut toetava meetodina”

Koolituse jagavad oma kogemusi kiirendamise rakendamisest (klassi vahele jätmine, kaks klassi ühe aastaga) Tartu Miina Härma Gümnaasiumi õppejuht Terje Hallik, matemaatikaõpetaja Tiiu Sasi ja Elva Gümnaasiumi õppenõustaja Maiu Nurmoja. Koolitöötajatele lisaks räägivad oma kogemustest ka protsessi läbi teinud õpilaste vanemad. Kiirendamise üldistest printsiipidest teeb sissejuhatuse väärikate ülikooli programmijuht Viire Sepp.

Koolitus toimub Tartu Ülikooli peahoone auditooriumis 140 (Ülikooli 18, Tartu). Osalema oodatakse koolide juhtkondade liikmeid, tugispetsialiste, õpetajaid. Eriti on oodatud osalejad koolidest, kus on kiirendamise rakendamine kaalumisel mõnel konkreetse õppija puhul.

Koolitus on osalejatele tasuta, kuid kohtade arv on piiratud. Osalejad saavad koolitustõendi.

Registreeri siin

Kogemuskoolitust korraldab MTÜ Eesti Talendikeskus Haridus- ja Teadusministeeriumi tegevuskava „Annete märkamine ja toetamine 2021–2027“ raames ja toetusel.

Rahvusvaheline seksuaalhariduse teemaline konverents "Esimene suudlus"

Tulemas on rahvusvaheline seksuaalhariduse teemaline konverents

Huvilisi oodatakse Euroopa päeva videoloengule 7. mail

Huvilisi oodatakse 7. mail Euroopa päeva avalikule veebiloengule