Autor:
Pixabay

Viktoriinide keskkond kogub üha enam populaarsust

Viktoriinid.ee on õpilastele mõeldud elektrooniline õppekeskkond, kus toimuvad Tartu Ülikooli teaduskooli eestvedamisel erinevad veebivõistlused. Need viktoriinid on populaarsed ja pakuvad õpilastele võimalust testida oma teadmisi eri valdkondades, näiteks matemaatikas, füüsikas, keemias ja ajaloos. Lisaks saavad õpilased kasutada keskkonda õppimiseks, uute võistlusteks valmistumiseks ja pingevabaks nuputamiseks, kuna sinna on üles laetud hulgaliselt harjutusülesandeid.

2023/2024 õppeaastal toimus platvormil 18 erinevat veebivõistlust eri ainetel ja teemadel. Kokku võttis nendest osa üle 31 000 osaleja, kellest igaühe üle tunneme suurt uhkust. Mõned õpilaste võistlustulemused olid muljetavaldavad mitmeski erinevas viktoriinis.

Kõige suurema osalus arvuga võistlus oli Eesti Ajaloo- ja Ühiskonnaõpetajate Seltsi ning Tartu Ülikooli teaduskooli korraldatud ajalooviktoriin “Mammut”, mille viies voorus osales kokku üle 12 700 õpilase. Samuti oli hea meel tervitada esmakordselt Ravimiteaduse viktoriini, mis toimus koostöös Tartu Ülikooli Farmaatsia Instituudiga.

Tartu Ülikooli teaduskool tänab omalt poolt kõiki õpetajaid, kes suunasid oma õpilasi viktoriinidel osalema. Samuti lähevad kiidusõnad kõikidele õpilastele, kes on oma teadmisi soovinud proovile panna, ning ootame kõiki uuesti järgmisel aastal usinaga uutel viktoriinidel osa võtma. Suured kummardused ka neile, kes on panustanud viktoriinide ülesannete koostamisele ja aitasid luua harivat keskkonda!

Kui soovid rohkem teada saada viktoriinidest, siis leiad lisateavet siit. E-õppekeskus

Pane oma teadmised proovile harjutusväljakul! Harjutusväljakule
Edukat nuputamist!

AI olümpiaadi taust