Tulekul on õppeaasta esimene e-viktoriin bioloogiahuvilistele

7. oktoobril toimub Tartu Ülikooli teaduskooli viktoriinide keskkonnas uus „Valge bioloogia“ viktoriin. Osalema on oodatud kõik 10.–12. klassi õpilased.

Viktoriinil tuleb ühe tunni jooksul lahendada 20 ülesannet transgeensete organismide, mikroobide ja bakterite, füsioloogia ning palju muu kohta. Ülesanded on eesti keeles.

Ülesannete lahendamise kellaaja ja koha saab iga õpilane, kool või klass ise valida, see peab vaid jääma vahemikku 9.00–17.00. Viktoriin on tasuta ning eelregistreerumine pole osavõtuks vajalik.

Auhinnasaajad selgitatakse klasside kaupa, kuigi ülesanded on kõigile ühised. Lisaks loosime kõigi osalejate vahel välja 1-3 lisaauhinda.

Pärast võistlust näevad õpilased viktoriinide keskkonnas oma tulemusi. Õpetajatele avaldame tulemusi nende kirjaliku sooviavalduse alusel (kelli.hanschmidt@ut.ee).

Viktoriin sünnib koostöös Tartu Ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia instituudiga.

Rohkem infot viktoriini kohta leiab viktoriini lehelt.

Lisateave:
Sisulised küsimused: Sulev Kuuse, TÜ molekulaar- ja rakubioloogia instituudi vivaariumi juhataja, sulev.kuuse@ut.ee

Tehnilised küsimused: Kelli Hanschmidt, TÜ teaduskooli õppetegevuse peaspetsialist, 529 8272, kelli.hanschmidt@ut.ee